Kviečia Dienos socialinės globos centras „Demencija“

Maloniai kviečiame prisijungti prie Dienos socialinės globos centro „Demencija“ lankytojų gretų ir pasidžiaugti vasara kartu.
Kauno miesto vyresnio amžiaus gyventojai, kuriems dėl senatvinės kraujagyslinės demencijos sutrikimų nustatytas didelių specialiųjų paslaugų poreikis, gali visą darbo dieną praleisti Dienos centre.
Centre lankytojus prižiūri specialistų komanda – socialiniai darbuotojai, ergoterapeutas, psichologas, užimtumo specialistai, slaugytoja ir kt. Vyksta bendravimas, turiningai leidžiamas laisvalaikis, vyksta kasdienio gyvenimo įgūdžių palaikymo užsiėmimai, maitinimo bei kitos paslaugos, reikalingos asmeniui pagal savarankiškumo lygį. Lankytojai į dienos centrą atvežami ir darbo pabaigoje parvežami į namus. Daugiau informacijos tel. (8 37) 34 54 69, 8 689 04372, e.p..: [email protected]

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content