Kūrybinė popietė su rašytoju – poetu Robertu Keturakiu

Lietuvos valstybės atkūrimo dienos išvakarėse Eigulių seniūnijos Senjorių klubas pakvietė į  kūrybinę popietę su rašytoju, poetu Robertu Keturakiu.

Poetas pasidalino atsiminimais apie savo vaikystę, sunkius pokario laikus, susitikimą su daugeliu žinomų poetų, politikų, meno veikėjų. Girdėjome Bernardo Brazdžionio, Henriko Radausko, Aldonos Ruseckaitės ir paties poeto eiles.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content