Kultūra į Dainavos kiemus

2023 m. rugpjūčio 21 – 31d. (pirm. – ketv.) muzikos bei šiuolaikinio šokio pasirodymai, kino peržiūros ir parodos vėl atkeliaus į bendruomeniškiausius daugiabučių kiemus 11 – oje Kauno mikrorajonų.

Rugpjūčio 24

21:30 | Projekcijų vakaras: Irena Giedraitienė, Romualdas Rakauskas, Zenonas Bulgakovas | Kauno fotografijos galerija – Pasimatymo akligatvis 5, 7, 9

Rugpjūčio 31

19:00 | ROKAS KAŠĖTA | Muzikos atlikėjas – Partizanų g. 54

 

Jei norite sužinoti apie numatomus renginius visuose mikrorajonuose – spauskite čia>>

 

Dainavos seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content