Kreipimasis į Bermudų vaikus dėl varžybų. Nr.1

KVIETIMAS !
Panaudojus Vietos bendruomenių savivaldos 2013-2015 metų programos lėšas, buvo pritarta projektui „SPORTAS SUARTINA VAIKUS“.
Šiuo projektu siekiama populiarinti stalo tenisą, didinti sveiką jaunimo užimtumą, skatinant sportišką laisvalaikio praleidimą tarp Bermudų seniūnaitijos ir Tito Masiulio jaunimo mokyklos moksleivių bei suaugusiųjų bendruomenės narių.
Varžybos vyks 2015 m. lapkričio 26 d. 14 val.T.Masiulio jaunimo mokyklos sporto salėje.
Prašome registruotis pas Bermudų seniūnaitę Nijolę Ragauskienę, mob.tel.8610 44948 ir pas varžybų teisėją Remigijų Juknelį mob. tel.8600 23456
P.s. Varžybų nuostatai ir programa pakabinama šalia.
MALONIAI KVIEČIAME DALYVAUTI

Varžybų nuostatai: Varžybos stalo tenisas
Seniūnaitė Nijolė Ragauskienė varzybos

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content