2024-05-28 KRATA TAVO KONTEINERYJE

 

Siekiant įvertinti gyventojų atliekų rūšiavimo patirtį ir žinias apie teisingą atliekų rūšiavimą, šių metų gegužės 28 d., 13 val. „Kauno švara“ ir  „Žaliasis taškas“  kviečia Jus į renginį „KRATA TAVO KONTEINERYJE“, kuris vyks Ukmergės g. 31, esančioje pusiau požeminių atliekų konteinerių aikštelėje.

 

Drauge su gyventojais, Kauno švaros“ ir „Žaliojo taško“ atstovais iškratysime plastiko/metalo konteinerio turinį ir ištirsime, kokios rūšiavimo klaidos buvo padarytos, išaiškinsime, kokios rūšiavimo klaidos daromos dažniausiai. „Žaliojo taško“ ir „Kauno švaros“ ekspertai patars susirinkusiems, kaip teisingai rūšiuoti pakuotes bei išvengti rūšiavimo nesusipratimų.

 

Lietuvių sąmoningumas atliekų rūšiavimo klausimais auga, tačiau vis dar pasitaiko rūšiavimo klaidų – netinkamai išmestų atliekų, kurios gali užteršti visą pakuočių konteinerio turinį ir pridaryti didelės žalos  atliekų perdirbimo procesui. Labai svarbu pabrėžti, kad reikia ne tik rūšiuoti, bet tai daryti teisingai.

 

UAB „Kauno švara” informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content