Kovo 11-oji Kaune ir Aleksote

Kaip ir kasmet, Aleksoto bendruomenė ir seniūnija dalyvavo Vyčio Kryžiaus vėliavos pakėlimo ceremonijoje, Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje. Pasipuošę tautiniais kostiumais ir tautinės vėliavos spalvų šalikais, bendruomenės nariai rinkosi prie Vytauto Didžiojo karo muziejaus.

Po iškilmingos ceremonijos visi rinkosi į Aleksoto seniūniją, kur vyko popietė, susitikimas, su maestro prof. Giedriumi Kuprevičiumi.

Prieš renginį buvo atidengta informacinis stendas „Aleksoto lankytinos vietos”, pagerbta stendo autorė Aurelija Kudirkienė, jai mūsų popietės svečias, kompozitorius Giedrius Kuprevičius užrišo trispalvį šalikėlį. Toliau renginys vyko Aleksoto seniūnijos salėje, kur maestro Giedrius Kuprevičius atliko savo kūrybos preliudus, dalinosi mintimis apie kultūrą, meną. Išgirdome įdomių pasakojimų apie koncertus, kompozitoriaus kūrybos atlikėjus, pasaulinę šlovę pelniusius menininkus, maestro draugus.

Vykęs susitikimas su plačios erudicijos, labai talentingu, inteligentišku žmogumi, kompozitoriumi Giedriumi Kuprevičiumi, visiems paliko neišdildomą įspūdį.

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content