Kovai su koronavirusu – specialus kauniečių fondas

Kauno miesto savivaldybės atidarytą specialią sąskaitą jau pasiekė pirmoji finansinė kauniečių parama. Visos piniginės lėšos bus skirtos ekstremalios padėties Kauno mieste padariniams lengvinti ir likviduoti, būtinai medicininei įrangai, kitam ligoninių inventoriui bei medikų apsaugos priemonėms įsigyti.

„Kaunas yra vieningų žmonių miestas. Šiandien vienybės reikia kaip niekada anksčiau, todėl visus verslininkus ir pavienius kauniečius kviečiu nors ir simboliškai prisidėti prie kilnaus tikslo. Kiekvienas centas nukeliaus ten, kur pagalbos reikia labiausiai“, – aukoti kvietė mero pavaduotojas Andrius Palionis.

Šią savaitę verslo atstovams išsiųstas laiškas, raginantis nelikti abejingiems. Miestas pakvietė didžiąsias verslo įmones, kitas organizacijas suvienyti jėgas ir išvien prisidėti prie bendro tikslo.

Norimą sumą galima pervesti į paramos gavėjo sąskaitą

Gavėjas Kauno miesto savivaldybės administracija
gavėjo sąskaita LT594010042500388593
gavėjo bankas Luminor Bank AS Lietuvos skyrius
banko kodas 40100, SWIFT: AGBLLT2X
Mokėjimo paskirties eilutėje nurodyti: COVID-19 pasekmėms.

Visi norintieji prisidėti ne piniginėmis lėšomis, o kitomis pagalbos formomis, tai gali padaryti užpildę elektroninę anketą internete, platformoje svarbu.kaunas.ltKauniečiai kviečiami siūlyti patalpas asmenų saviizoliacijai, įvairias prekes ir paslaugas bei savanorišką veiklą.

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content