Knygų namelis Narsiečiuose

Narsiečiuose, Vyčio Kryžiaus gatvėje šalia Liepų alėjos buvo pastatytas knygų namelis.

Knygų namelis (angl. Little Free Library) buvo sugalvotas Jungtinėse Amerikos Valstijose, ir ši iniciatyva išplito po visą pasaulį. Į namelį knygų atneša patys žmonės. Siūloma taikyti principą – knygą paėmiau, kitą knygą atnešiau. Tačiau jokios knygų kontrolės nėra, taigi viename mieste iš knygų namelio paimta knyga gali būti grąžinta į kitame mieste esantį knygų namelį arba net rasti naujus namus.

Narsiečių knygų namelį neatlygintinai sukūrė ir sukonstravo Narsiečių rajono gyventojas Žilvinas Kirša. Asociacija pasirūpino, kad knygų namelis būtų pastatytas turint visus leidimus iš Kauno m. Savivaldybės ir Nacionalinės žemės tarnybos. Pastatymo darbais rūpinosi asociacijos narys Vaidas Levickas, o Narsiečių gyventojai jau pastatymo dieną užpildė namelį – buvo atnešta ir vaikiškų knygų, ir grožinės literatūros, ir pažintinių skaitinių, Narsiečių rajono gyventojas Martynas Mikalėnas parūpino didelį glėbį knygų.  Į nedidelę knygų namelio pastatymo šventę susirinkę gyventojai džiaugėsi, kad sparčiai augantis Narsiečių mikrorajonas turės dar vieną traukos vietą – turbūt gražiausią knygų namelį visame mieste, atliekantį tokią svarbią misiją – kviečiantį ir skatinantį skaityti.

Asociacija Narsiečių bendruomenė

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content