Knygos „Teofilius Matulionis. Laiškai“ pristatymas

Informuojame, kad 2023 m. balandžio 28 d. 17.30 val. Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Panemunės padalinyje (Vaidoto g. 115, Kaunas) vyks knygos „Teofilius Matulionis. Laiškai“ pristatymas.

Renginyje dalyvaus leidinio sudarytojas Vaidotas Žukas ir disidentas, publicistas kun. vienuolis Julius Sasnauskas OFM.

Sovietų sąjungos kalėjimuose, areštinėse, KGB rūsiuose vyskupas Teofilius praleido apie 16 metų. Šio leidinio pagrindą sudaro kalėjimų laiškai iš Oršos, Vladimiro centralo ir Mordovijos invalidų namų.

Dalis knygoje „Teofilius Matulionis. Laiškai“ publikuojamų laiškų buvo gauta iš Kaune, Panemunėje, gyvenančios vyskupo dukterėčios Marijos Matulionytės-Bendoraitienės, taip pat iš jo pusseserės Uršulės sūnaus Teofilio Pilkos (1925–2019), kuris taip pat gyveno Panemunėje.

Maloniai kviečiame atvykti į renginį.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content