Knygos „Pirmyn arba mirk“ apie žurnalistą Vytautą Gedgaudą pristatymas

Lapkričio 16-ąją, trečiadienį, 17.30 valandą Vytauto Didžiojo karo muziejuje (K. Donelaičio g. 64, Kaunas) vyks knygos „Pirmyn arba mirk“ apie žurnalistą Vytautą Gedgaudą pristatymas (leidykla „Atminties brasta“).

Paminint ilgamečio JAV tautinės minties laikraščio „Dirva“ vyriausiojo redaktoriaus Vytauto Gedgaudo 110-ąsias gimimo metines, renginio metu lankytojams bus pristatyti įdomiausi ir žymiausi žurnalisto tekstai, publikacijos, reportažai iš Paryžiaus taikos konferencijos, Niurnbergo proceso, taip pat bus papasakota apie ypatingą karinį junginį – Svetimšalių legioną, kuriame Antrojo pasaulinio karo metais tarnavo pats V. Gedgaudas.

Knygos pristatyme mintimis apie V. Gedgaudą ir jo darbus pasidalins knygos sudarytoja, Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Žurnalistikos ir medijų tyrimų centro docentė dr. Jolanta Mažylė, knygos recenzentas, politikas ir karo istorikas prof. Valdas Rakutis bei Prancūzijos svetimšalių legiono viršila (pensijoje) Vaidas Zinkevičius, ištarnavęs šiame legione daugiau nei 18 metų. Renginys NEMOKAMAS.

Maloniai kviečiame apsilankyti knygos pristatyme!

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content