Knygos „Nejaugi tai buvo: straipsniai, pokalbiai, laiškai“ pristatymas

Vakar, Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Aleksoto padalinyje buvo pristatyta knyga apie aktorę Rūtą Staliliūnaitę „Nejaugi tai buvo: straipsniai, pokalbiai, laiškai“. Pristatyme dalyvavo knygos sudarytoja ir ilgametė aktorės draugė Dainuolė Kazlauskienė ir aktorius , Valstybinio Kauno dramos teatro direktorius Egidijus Stancikas.

Labai jaukioje, kamerinėje aplinkoje galėjome prisiminti talentingą aktorę, labai jautrią asmenybę.

Dėkojame Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Aleksoto padalinio vadovei Astai Bareckienei už organizavimą šio gražaus susitikimo.

 

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content