Iki rugsėjo 1 d. siūlykite kandidatus į seniūnaičius!

Paraginkite bendruomeniškus vietos gyventojus aktyviai atstovauti seniūnaitijos interesus, drauge spręsti problemas! Kandidatus į seniūnaičius gali siūlyti tik toje seniūnaitijoje gyvenamąją vietą deklaravę gyventojai arba veiklą vykdančios bendruomeninės organizacijos.

REIKALAVIMAI SENIŪNAIČIUI

  • Kandidatas – pilnametis seniūnaitijos gyventojas, sutikęs tapti kandidatu.
  • Asmens gyvenamoji vieta deklaruota seniūnaitijoje, kur keliama jo(s) kandidatūra.
  • Nepriekaištinga reputacija: neteistas už sunkius ar labai sunkius nusikaltimus, neturi galiojančio teistumo, nepriklauso įstatymų uždraustoms organizacijoms.
  • Kandidatu negali būti Kauno savivaldybės vicemeras, administracijos direktorius, tarybos nariai, administracijos darbuotojai ar valstybės tarnautojai.
  • Neturi teismo pripažinimo neveiksniu tam tikroje srityje.

RINKIMAMS PATEIKIAMI DOKUMENTAI

Visi kandidato ir susiję dokumentai teikiami seniūnijoje, kurios veiklos teritorijai priklauso seniūnaitija ir joje keliamas kandidatas į seniūnaičius.

Daugiau informacijos

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content