KELIONĖ Į LENKIJĄ

Dainavos seniūnijos bendruomenės tarybos 2015 m. rugsėjo 29 d. posėdžio Nr. 14 protokolu, projektui „Šv. Kalėdos 2015“ įgyvendinti buvo numatyta 3 769 Eurų programoje „Bendruomeninei veiklai ir kitai vietos bendruomenės sutelktumą ir gyvenimo kokybę gerinančiai veiklai“. Pagal vieną iš trijų projekto veiklų 2015 m. gruodžio 26 d. – gruodžio 29 d. 50 asmenų grupė keliaus į Lenkiją maršrutu Kaunas-Varšuva-Goslaras-Šv.Lipka-Kaunas.

Projekto paraišką Dainavos seniūnijos VBT pateikė:

KPBC ,,Dainava,, pirmininkė J. Kaminskienė;

Gerojo Ganytojo parapijos religinės bendruomenės atstovė D. Bacevičienė;

Asociacijos ,,Kovo 11-osios gatvės bendrijos,, vadovas R. Kaminskas.

Keliaujančių asmenų kelionės transporto išlaidos pilnai padengiamos iš LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos lėšų, skirtų Vietos bendruomenių savivaldos 2013-2015 metų programai.

Dainavos seniūnijos parengta informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content