Keitėsi Kiaunių g. 10, Kaunas, adresų objekto numeriai

Informuojame apie patvirtintą Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymą ,,Dėl numerių adresų objektams suteikimo ir keitimo”.

Patvirtinto įsakymo tikslas – suteikti numerius naujai suformuotiems žemės sklypams su pastatais, padalijus formavimo ir pertvarkymo projektu žemės sklypą su pastatais adresu Kiaunių g. 10, Kaune. Vienam žemės sklypui su pastatais suteikiamas buvusio žemės sklypo adresas, keičiant adreso objekto numerį Kiaunių g. 10, Kaune, kitiems dviem žemės sklypams su pastatais suteikiami nauji numeriai su didžiąja raide Kiaunių g. 10C ir Kiaunių g. 10D, siekiant nepažeisti jau esančios žemės sklypų, pastatų  numeravimo sekos. Dėl informacijos apie Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymo projekto rengimą galite kreiptis į Kauno miesto savivaldybės administracijos Miesto planavimo ir architektūros skyriaus vyr. specialistę E. Daujotienę tel. 8 37 42 45 36.

Kauno miesto savivaldybės administracijos direktorius įsakymas ,,Dėl numerių adresų objektams suteikimo ir keitimo“

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content