Keičiasi Kauno miesto Nemuno policijos komisariato adresas

Informuojame, kad nuo 2022-01-24 d., dėl pastato, esančio A. Juozapavičiaus pr. 17, Kaune, remonto, keičiasi Kauno m. Nemuno policijos komisariato pareigūnų darbo vietos.

Policijos komisariato administracija, abiejų veiklos skyrių vadovai bei proceso grupės pareigūnai, dirbs Kęstučio g. 42, Kaune.

2-ojo veiklos skyrių pareigūnų, aptarnaujančių Petrašiūnų, Panemunės, Fredos, Aukštųjų bei Žemųjų Šančių teritorijas, dirbs Laisvės al. 11, Kaune.

Gyventojus, besikreipiančius į policiją įvairiais klausimais, priims Kęstučio g. 42 Kaune.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content