Kaziuko turgus ir respublikinis konkursas „Visa mokykla šoka“ Kauno Rokų gimnazijoje

Rokų gimnazijos bendruomenė jau vasarį  kvietė  Rokų bendruomenę  į šventę nuotaikingais skelbimais:  „Visi! Visi! Visi! Važiuoti ir pėsti!   Kovo 7 d., 16.00 val.,  atskubėkit,  atriedėkit į Kaziuko turgų ir respublikinį konkursą  „Visa mokykla šoka“.

Visa gimnazijos  bendruomenė ruošėsi šventei: mokiniai – nuo pirmokų iki dvyliktokų – su savo auklėtojais ir mokytojais mokėsi šokių, gamino prekes Kaziuko mugei, puošė renginio erdves, padedami savo klasių auklėtojų  bei  mokytojų  Vilijos  Diedonienės ir  Loretos Jankūnienės. Beveik dvi valandas truko Kaziuko turgus. Jis  stebino prekių gausa, prekystalių ir parduodančiųjų puošnumu, perkančiųjų dosnumu.

Vėliau visi rinkosi  į etnografinę  vakaronę su etnografinės muzikos ansambliu „Ainiai“. Susirinkusius pasveikino po šv. Mišių atskubėjęs klebonas Virginijus Gražulevičius. Kaip visada klebono žodis sukūrė džiugią atmosferą –  atrodė, jog pažerta  rieškučios saulės spindulių visiems į širdis.  Pirmoji vakaronėje  pasirodė  gimnazijos 1–4 klasių bendruomenė, smagiai  dainavusi  ir sutrypusi  „Kalvelį“, „Oirą“.  Po pradinukų  viską, ką moka, parodė gimnazijos 5–7 klasių bendruomenė.  Jie  smagiai kilojo kojas šokdami  „Gyvatarą“ , „Ceceliukę  Marceliukę“,  „Grečenikę“, „Polką su ragučiais“,  „Pjoviau šieną“,  „Padespaną“.  Gimnazijos 8–IV klasių bendruomenė  įtraukė į šokių  šėlsmą, kviesdami šokti  „Lendlerį“,  „Blezdingėlę“,  „Malūnėlį“, „Dirižablį“.    Muzikinius ir choreografinius  klasių numerius  padėjo ruošti  muzikos mokytoja Renata Vingilytė ir šokių mokytoja  Berta Janulevičienė.  Renginį vainikavo finalinis visos bendruomenės šokis konkursui „Visa mokykla šoka“.

Štai taip netradiciškai, pakiliai, patriotiškai ir šauniai Kauno Rokų gimnazija pasitiko Kovo 11-ąją –Lietuvos Nepriklausomybės dieną.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content