Kauno V. Kudirkos viešosios bibliotekos filiale atidaryta J. Lukšės paroda

Š. m. rugsėjo 7 d. 16 val. Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Aleksoto padalinyje (Veiverių g. 43) įvyko architekto, dailininko Jono Lukšės darbų parodos „Kauno tarpukario architektūros, istorijos, kultūros paveldo vertybių piešiniai“ pristatymas. Parodoje užfiksuoti Kauno miesto statiniai turintys Europos paveldo ženklą (Europos paveldo dienos minimos rugsėjo 16 – 18 dienomis). Ši paroda – tai graži įžanga į Europos paveldui skirtų renginių puokštę.

Architektas, dailininkas Jonas Lukšė yra surengęs ne vieną savo piešinių parodą. Aleksotiškiai gali džiaugtis, kad svarbiausi Aleksoto paveldo objektai yra taip pat nupiešti Jono Lukšės ir sudėti į tikrai labai vertingą albumą.

Dėkojame autoriui ir kviečiame Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Aleksoto padalinyje (Veiverių g. 43) aplankyti jo naujausią parodą.

 

Aleksoto seniūnijos informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content