Kauno tvirtovės IV-as fortas

Kauno tvirtovės IV-ą ir III-ią fortus aplankė Kauno miesto savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Petrauskas,  vicemeras Simonas Kairys,  administracijos direktoriaus pavaduotojas Vilius Šiliauskas,  Kultūros paveldo skyriaus vedėjas Saulius Rimas bei Kauno rajono savivaldybės vicemeras Paulius Visockas su Kultūros paveldo skyriaus vedėja Rūta Černiauskiene ir kiti svečiai.

Apsilankymo tikslas buvo apžiūrėti ir įvertinti viešosios įstaigos ,,Kauno tvirtovės parkas” 2016 metais ketvirtame forte atliktus darbus.

,,Kauno tvirtovės parko” direktorius prof. Valdas Rakutis svečius supažindino, kaip buvo įgyvendintas apsaugos ir informavimo priemonių planas.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content