Kauno Tirkiliškių mokyklos-darželio eglutė Aleksoto seniūnijoje

Aleksoto seniūnijos salė vos sutalpino Kauno Tirkiliškių mokyklos-darželio kalėdinės šventės dalyvius. Kadangi mokykla-darželis neturi savo salės, ir savo ankštose patalpose negalėjo surengti šventės, tai kalėdinė šventė vyko Aleksoto seniūnijoje. Dalyvavo per 90 vaikų-artistų  ir dar  daugiau tėvelių ir senelių. Pasirodo ir seniūnijos salė buvo per maža tokiam artistų ir žiūrovų skaičiui, todėl teko kai kuriems ir laiptinėje pasirodymus stebėti, tačiau nuoširdi vaikų vaidyba, puikus tėvelių palaikymas atpirko visus nepatogumus, o dar aplankęs Kalėdų senelis pradžiugino visus mažomis dovanėlėmis.

Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė ir Kauno Tirkiliškių mokyklos-darželio direktorė Gailutė Jonienė palinkėjo visiems gražių artėjančių švenčių.

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content