Kauno Šv. arkangelo Mykolo bažnyčioje paminėta Ukrainos nepriklausomybės diena

Kauno Šv. Arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčioje paminėta Ukrainos nepriklausomybės diena. Po šv. Mišių buvo pagerbti žuvę už laisvę Ukrainos kariai ir žymus Ukrainos karinis ir politinis veikėjas, Ukrainos tautos respublikos armijos vadas, Ukrainos karinės organizacijos vadovas, Ukrainos tautininkų organizacijos pirmininkas, Lietuvos pilietis Jevhenas Konovalecis, gyvenęs Kaune. Visiems susirinkusiems po mišių koncertavo ukrainiečiai ir jų bičiuliai.

Kauno Šv. Arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčioje paminėta Ukrainos nepriklausomybės dienos minėjime dalyvavo  Ukrainos ambasados Karo atašė, Šaulių sąjungos vadai ir kiti garbūs svečiai.

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content