Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras, kviečia registruotis ir rinktis iš daugiau nei 30 nemokamų užsiėmimų!

Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras (KSJMC) yra inovatyvi, atsižvelgianti ir prisitaikanti prie visuomenės poreikių, teikianti platų ugdymo, švietimo ir kultūrinių paslaugų spektrą švietimo įstaiga.

Kviečiame registruotis ir rinktis iš daugiau nei 30 nemokamų užsiėmimų.

„Akademijų” tikslai išlieka tokie pat:

  • Sudaryti Kauno miesto gyventojams maksimalias galimybes išbandyti save įvairiose srityse.
  • Siekti maksimalaus meistriškumo, kitaip tariant, ne tik smagiai praleisti laiką, bet ir siekti meistriškumo pasirinktose srityse.
  • Surasti bendraminčius, kurie padėtų, paskatintų kurti.

Visi mokymai nukreipti į tai, kad žmogus suformuotų tam tikrus įgūdžius ir galėtų ateityje realizuoti save vienoje ar kitoje veikloje.

Norint dalyvauti akademijos užsiėmimuose būtina užpildyti registracijos formą:

Kur: Sandėlių g. 7, Kaunas.

Registracija: https://bit.ly/2XWnPAG

Kviečiame registruotis!

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content