Kauno Senjorų gegužinė

Saulėtą šeštadienio rytą Kauno senjorų tarybos kvietimu Kauno miesto senjorai, jų šeimos nariai, vaikai ir anūkai rinkosi į gegužinę, kuri vyko Panemunės šile.

Gegužinės metu vyko tautinių kolektyvų pasirodymai. Senjorų parke skambėjo šmaikščios ir lyriškos lietuvių liaudies dainos. Kauno valstybinio Muzikos teatro orkestro koncertmeisteris Povilas Grigas susirinkusių širdis suvirpino jautriomis smuiko melodijomis.

Šventės dalyvius pasveikino Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content