Kauno senjorai tvarkė Panemunės senjorų parką

Sekmadienį Kauno miesto senjorai su savo artimaisiais ir draugais dalyvavo Panemunės senjorų parko švarinimo talkoje, tvarkė Panemunės šile esantį 010Panemunės senjorų parką.

Talkoje aktyviai dalyvavo Kauno Panemunės senelių namų pagyvenusių žmonių dienos centro lankytojai.

Visus lydėjo puiki nuotaika, prie arbatos puodelio netilo diskusijos. Visi išsiskirstė puikiai nusiteikę – ne tik padirbėję, bet ir pabendravę su bendraminčiais.

Dėkojame senjorams prisidėjusiems prie Panemunės gražinimo, linkime puikios sveikatos ir kviečiame lankyti Panemunę ištisus metus…

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content