Kauno Rokų bendruomenės centras įgyvendina projektą „Bendruomenės telkimas per asmenybių pavyzdžius“ – vyko renginys ,,Praeities atbalsiai dabartyje“

Kauno Rokų bendruomenės centras įgyvendina projektą „Bendruomenės telkimas per asmenybių pavyzdžius“ pagal Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2022 metų veiksmų plano 1.1.6. priemonės „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimo Kauno miesto savivaldybėje. Įgyvendinant projektą vyko gatvės sambūris „Jonas Boruta – gamtos bičiulis“.

Nėra žmogaus, bet liko žvilgsnis, mintys,

Darbai ir rūpesčiai po vienu stogu.

Ir pagalvoji: Dieve, kaip gerai,

Kad savo kelyje buvai sutikęs tokį žmogų.

Tokiais poetės Zitos Gaižauskaitės žodžiais, skirtais inžinieriaus Jono Borutos atminimui,  pedagogė Julija Bakūnaitė gruodžio 7 d. pradėjo projekto „Bendruomenės telkimas per asmenybių pavyzdžius“ gatvės sambūrį „Jonas Boruta – gamtos bičiulis“. Parkelis greitai prisipildė vaikiško klegesio ir juoko, o visų susirinkusių jau laukė aikštelės puošmena – žaliasis nykštukas, kurį pagamino „Rokučio“ darželio darbščiosios mokytojos.

Julija Bakūnaitė supažindino mažuosius su J.Borutos gyvenimu, vyko viktorina, vaikai atliko užduotėles.  Kad žvarbią dieną niekas nesušaltų, visi linksmai žaidė ir dainavo.  J. Bakūnaitė taip pat pasidžiaugė, kad šioje vietoje turėtų iškilti koplytstulpis.

Rokų Šv. Antano Paduviečio parapijos klebonas V. J. Insoda pašventino parkelį, pasidžiaugė tokia draugiška ir vieninga bendruomene, menančia savo iškiliausius narius bei puoselėjančia jų atminimą.

Buvusi J. Borutos ilgametė bendradarbė A. Skrinskienė pasidalino prisiminimais apie garsųjį inžinierių, jo asmenybę, nuveiktus darbus. Rokų bendruomenės centro pirmininkas Kastytis Kuzmickas padėkojo visiems savanoriams padėjusiems įgyvendinti šį projektą bei įteikė vertingas prisiminimo dovanas. Kadangi visais projekto renginiais stengiamės išspręsti ir vieną iš opiausių problemų – grįžusių bendruomenės žmonių iš užsienio ir Ukrainos piliečių integraciją į bendruomenės gyvenimą, nebuvo pamiršta ir patirianti sunkumus daugiavaikė šeima iš Ukrainos. Jai skirtas šventinis maisto krepšelis ir piniginė parama.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content