KAUNO PEDAGOGŲ KVALIFIKACIJOS CENTRAS KVIEČIA

KVIETIMAS

Kauno pedagogų kvalifikacijos centras bendradarbiaudamas su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdyba 2016 m. lapkričio 10 d. (ketvirtadienį) 10.00 val. kviečia Kauno miesto gyventojus, senjorus į nemokamą paskaitą-diskusiją „Kaip išvengti sukčių pinklių?“. Su renginio dalyviais bendraus, atsakys į jų klausimus lektorė – Kauno apskrities VPK VTV Prevencijos skyriaus specialistė Aušra Drulienė.

Renginio tikslas – suteikti išsamią informaciją kaip padėti apsisaugoti nuo sukčių, sėkmingiau užkardinti teisės pažeidimus ir nusikalstamas veikas, būti atsargesniais ir atidesniais, kurti saugesnį ir patrauklesnį Kauno miestą.

Maloniai kviečiame dalyvauti!

Pagarbiai
Rasa Bortkevičienė
Kauno pedagogų kvalifikacijos centro direktorė
tel. 8 37 200125
mob. tel. +370 685 25215
faks. 8 37 324157
el. p. [email protected]

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content