Kauno Panemunės senelių namuose pradėjo veikti Dienos socialinės globos centras „DEMENCIJA“

Prie Kauno Panemunės senelių namų nuo 2015 metų rudens savo veiklą pradėjo Dienos socialinės globos centras ,,Demencija“. Vyresnio amžiaus Kauno miesto gyventojai, kuriems dėl senatvinės demencijos sutrikimų nustatytas specialusis nuolatinės slaugos ar nuolatinės priežiūros poreikis, kviečiami visą darbo dieną praleisti Dienos centre.
Lankytojus prižiūri specialistų komanda ( socialiniai darbuotojai, ergoterapeutas, psichologas, užimtumo specialistai ir kt.). Čia lankytojai bendrauja, turiningai leidžia laisvalaikį, vyksta kasdienio gyvenimo įgūdžių palaikymo užsiėmimai.
Dėl tikslesnės informacijos prašome kreiptis tel. (8 37) 34 54 69; el. p. [email protected]
demencija-skelbimas.doc

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content