KAUNO PANEMUNĖS SENELIŲ NAMŲ

                       KAUNO PANEMUNĖS SENELIŲ NAMŲ

     DIENOS SOCIALINĖS GLOBOS CENTRAS „DEMENCIJA“

 

Dienos centras sergantiems senatvine demencija

spausdinti

2015 m. Kauno Panemunės senelių namuose savo veiklą pradėjo Dienos socialinės globos centras „Demencija”. Harmoningame ir ramybe alsuojančiame gamtos kampelyje, pušų, ąžuolų ir vaizdingo Panemunės šilo prieigose esančio Dienos socialinės globos centro paskirtis – pagalba senatvine demencija sergantiems asmenims palaikant jų savarankiškumą ir skatinant neprarasti įgūdžių, palengvinant adaptaciją gyvenamojoje aplinkoje.

Dienos socialinės globos centras teikia šias paslaugas:

  • kasdienio gyvenimo įgūdžių ugdymas ir palaikymas;
  • sveikatos priežiūros paslaugų organizavimas;
  • transporto organizavimas;
  • maitinimo organizavimas;
  • kineziterapijos ir ergoterapijos paslaugos;
  • kitas paslaugas, reikalingas asmeniui pagal jo savarankiškumo lygį.

Dienos socialinės globos centras taiko darbo metodus pagal pagrindinius darbo su sergančiaisiais demencija principus, skiriant dėmesį fiziniams, psichologiniams, emociniams, dvasiniams ir socialiniams aspektams. Saugios aplinkos užtikrinimas leis sergančiajam lengviau adaptuotis aplinkoje, prisitaikyti prie namų aplinkos, sudaryti sąlygas šeimos narių integracijai į darbo rinką.

 

Skelbiamas papildomas priėmimas į Dienos centrą, tad kviečiame šia liga sergančių ligonių artimuosius, gimines, norinčius, kad jų artimieji lankytų šį dienos centrą, skambinti šiais tel. Nr.: 8 686 16938; (8 37) 34 54 69

Kaina mėnesiui – 50 Eur.

 

 

 

 

                                                                                       Kauno m. senjorų tarybos

                                                                                         pirmininkas G. Žemaitis

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content