Kauno miesto seniūnijų sporto žaidynėse – Dainavos seniūnijos pergalė!

Praėjusį penktadienį ir šeštadienį (birželio 2 – 3 dienomis, vyko X-osios Kauno miesto seniūnijų sporto žaidynės. Žaidynėse iš viso dalyvavo 57 komandos. Daugiausia komandų sudarė Šančių ir Dainavos seniūnijos. Seniūnijų gyventojai varžėsi devyniose skirtingose sporto rungtyse (krepšinis, futbolas, stalo tenisas, lauko tinklinis, šaškės, šachmatai, virvės traukimas ir seniūnų trikovė).

Šiame sporto renginyje dalyvavo visų Kauno miesto seniūnijų komandos.

Bendroje komandinėje įskaitoje I vietą iškovojo Dainavos seniūnija, IIŠančių seniūnija ir IIIŽaliakalnio seniūnija.

Dainavos seniūnija yra didžiausia seniūnija , tad nenuostabu kad šioje seniūnijoje gausu visų sporto šakų atstovų.

Dainavos seniūnijos moterų parko tinklinio 3X3 komanda ir moterų krepšinio komanda iškovojo I-as vietas.

 

Seniūnijų komandos atskirose sporto šakose, iškovojusios pirmąsias vietas, atstovaus Kauno miestui atrankiniame seniūnijų žaidynių etape rugsėjo 9 d. Jonavoje, o rugsėjo 16 d., taip pat Jonavoje vyks X Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių finalas, kuriame varžysis atrankiniame etape Jonavoje I–III vietas ir futbolo I-II vietas iškovojusios komandos.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content