Kauno miesto savivaldybės  visuomenės sveikatos biuras  kviečia senjorus dalyvauti nemokamame seminare

Kauno miesto savivaldybės  visuomenės sveikatos biuras  kviečia senjorus dalyvauti nemokamame seminare „Baziniai savižudybių prevencijos mokymai“.
Šio renginio metu šiltai bendrausite su visuomenės sveikatos specialiste Giedre Macaitiene ir psichologe Kristina Navickiene apie savižudybių reiškinį Lietuvoje (kaip atpažinti, kaip padėti ir kur nukreipti pagalbai).

Renginio data – rugsėjo 30 d.
Renginio pradžia 10 val.
Renginio vieta – Vaidoto g. 115 (pirmas aukštas)

Norintys dalyvauti registruojasi telefonu 861687188 arba paspaudę nuorodą: https://bit.ly/3TCphjT

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content