Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia į nemokamas mankštas Kaune

2015-08-31

Rudenį kauniečiai kviečiami į nemokamas mankštas

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia kauniečius nemokamai mankštintis. Visą rugsėjį ir spalį vyks šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimai ir tai chi mankštos. Kviečiame registruotis!

Šiaurietiškasis ėjimas – puiki fizinio aktyvumo ir sveikatos saugojimo bei stiprinimo forma. Jis tinka bet kurio amžiaus žmonėms, bet kuriuo metų laiku. Tai ne tik puikus laisvalaikio praleidimo būdas, tačiau ir efektyvi mankšta –  einant gerai įvaldyta technika galima panaudoti iki 90 proc. raumenų. Šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimai nuo rugsėjo 4 d. vyks kiekvieną penktadienį 10 val. prie S. Dariaus ir S. Girėno paminklo šalia Ąžuolyno. Būtina išankstinė registracija telefonu (8-37) 454 717 arba el. paštu [email protected]. Esant blogam orui užsiėmimai nevyks.

Tai chi mankštų esmė – kūno ir sąmonės atpalaidavimas. Ši fizinio aktyvumo rūšis – nepaprastai stipri priemonė, padedanti tobulinti kūną ir dvasią. Tai – pozų, meditacinės technikos ir grakščių judesių darni visuma. Tai chi mankštos nuo rugsėjo 2 d. iki lapkričio 1 d. vyks kiekvieną trečiadienį ir sekmadienį 12 val. Rytų kultūros studijoje „WUDANG TAO“, P. Kalpoko g. 1-26. Būtina išankstinė registracija telefonu 8 698 13255 arba el. paštu [email protected]. Vietų skaičius ribotas.

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ragina kauniečius rūpintis savo sveikata ir pasinaudoti galimybe nemokamai pasimankštinti!

Daugiau informacijos:

Giedrė Bernotaitė, tel. (8-37) 454 717, el. p. [email protected].

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content