Kauno miesto savivaldybės administracija laikinai stabdo gyvą asmenų aptarnavimą

Informuojame, kad dėl koronaviruso (COVID-19) grėsmės, Kauno miesto savivaldybėje laikinai stabdomas gyvas asmenų aptarnavimas.

Nuo spalio 26 d. Klientų aptarnavimo ir informavimo skyrius bei kiti Kauno miesto savivaldybės administracijos padaliniai paslaugas gyventojams teiks nuotoliniu būdu. Išskirtiniais atvejais interesantai priimami su išankstine registracija.

Kontaktinė informacija:

Panemunės seniūnijos kontaktinė informacija:

Kontaktinė informacija:

  • Informacija (8 37) 74 40 88
  • Gyvenamosios vietos deklaravimas/pažymų išdavimas – (8 37) 74 94 15
  • Teritorijos priežiūros, aplinkosaugos klausimais (8 37) 74 95 09
  • Socialinių paslaugų klausimais 8 674 96782; 8 607 98166;
  • Socialinės paramos klausimais (8 37) 34 04 52 (A. Juozapavičiaus pr. 72, Kaunas)

ATSIPRAŠOME UŽ LAIKINUS NEPATOGUMUS!

SAUGOKIME VIENI KITUS!

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content