Gyventojai asbesto turinčių gaminių atliekas gali nemokamai priduoti į asbesto šalinimo įrenginius

  Informuojame, kad 2015 m. kovo 6 d. Kauno miesto savivaldybės administracija ir UAB „Kauno švara“ pasirašė paslaugų teikimo sutartį dėl gaminių atliekų, turinčių asbesto, šalinimo.
Sutarties tikslas – sudaryti galimybes Kauno miesto savivaldybės gyventojams nemokamai atiduoti asbesto turinčių gaminių atliekas į asbesto šalinimo įrenginius (sąvartynus).
Kauno miesto savivaldybės gyventojai gaminių, turinčių asbesto, atliekas (stogų šiferį, asbestinius vamzdžius, termoizoliacines medžiagas ir kt.) iki 2016 m. kovo 6 d. gali nemokamai pristatyti į Lapių regioninį sąvartyną (Lepšiškių k., Kauno raj.).
Gyventojai pirmiausia turėtų kreiptis į seniūniją dėl pažymos, kad patvirtinti faktą dėl asbestinių atliekų, kurias reikalinga utilizuoti.
Asbesto turinčių atliekų vežimo paslaugos nekompensuojamos.
UAB „Kauno švaros“ informacija dėl atliekų priėmimo į Lapių regioninį sąvartyną procedūra:
1. Atliekos, turinčios asbesto, priimamos tvarkingai supakuotos į dvigubus polietileno maišus (šiferyje asbestas yra surištas, todėl jį galima pristatyti nepakuotą į plastiko maišus);
2. Transporto priemonė su atliekomis pasveriama;
3. Atliekamas vizualus atliekų patikrinimas: atliekų atitikimas vežimo dokumentuose pateiktiems duomenims;
4. Nustačius, kad atliekos netinkamos tvarkyti ir šalinti sąvartyne, grąžinamos vežėjui;
5. Išrašomi atliekų priėmimo dokumentai.

       Sąvartyno darbo laikas:
Darbo dienomis – 7:00 ─ 22:00 val.
Šeštadienis, sekmadienis – nedirba

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content