Kauno miesto Centro ir Panemunės policijos komisariatai apjungiami į vieną Kauno miesto Nemuno policijos komisariatą

Nuo lapkričio 3 d. du Kauno miesto policijos komisariatai (Kauno miesto Centro policijos komisariatas ir Kauno miesto Panemunės policijos komisariatas) apjungiami į vieną Kauno miesto Nemuno policijos komisariatą.

Panemunės seniūniją aptarnaus 2-asis Veiklos skyrius.

Skyriaus adresas A. Juozapavičiaus pr. 17, Kaunas.

Interesantai priimi darbo dienomis:

Pirmadienį- penktadienį -08.00- 17.00 val.

Penktadienį –  08.00-15.45 val.

Atsižvelgiant į šiuo metu esančią ekstremalią situaciją Lietuvos Respublikoje, skundus, pareiškimus rekomenduojame teikti per elektroninių paslaugų sistemą www.epolicija.lt

Esant policijos pagalbos poreikiui skambinti bendruoju pagalbos numeriu 112

Daugiau informacijos

/Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Panemunės policijos informacija/

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content