Šančių seniūnijoje rugpjūčio 7 d. bus surenkamos specifinės atliekos

Informuojame, kad iš gyventojų apvažiavimo būdu bus surenkamos specifinės atliekos:
antrinės žaliavos, didžiosios atliekos, elektros ir elektroninės įrangos atliekos, statybinės atliekos ir tekstilės atliekos.

Specifinės atliekos turi būti suneštos iki 11 val., arba paliktos iš vakaro. Atliekų surinkimas apvažiavimo būdu vyks nurodytą dieną, nurodytu sustojimo adresu (šalia bendrojo naudojimo konteinerių):

 Šančių seniūnija (rugpjūčio 7 d.):

  1. Prancūzų 88.
  2. Prancūzų g. prie Rimi aikštelėje.
  3. Prancūzų g. autobusų galinis sustojimas.
  4. Sodų g. 98 aikštelėje.
  5. Mažeikių g./Nemuno kr. Sankryža.

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis tel.: (8 37) 490 727

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content