Panemunėje bus surenkamos specifinės atliekos

Informuojame, kad iš gyventojų apvažiavimo būdu bus surenkamos specifinės atliekos: antrinės žaliavos, didžiosios atliekos, elektros ir elektroninės įrangos atliekos, statybinės atliekos ir tekstilės atliekos.

Nurodytose vietose antradienį po pietų specifinėms atliekoms bus pastatyti konteineriai. Trečiadienį, rugpjūčio 14 d., nuo 11.00 val. bus pradėtas atliekų surinkimas.

Atliekų surinkimo vietos:

  1. Perlojos g. 30;
  2. Prieš Suvalkėlių g. 2 namą;
  3. Plento g. 5;

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis: 8 656 09357.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content