Kauno m. Nemuno PK bendruomenės pareigūnai informuoja

Kauno miesto Nemuno PK bendruomenės pareigūnai, nori pasidalinti žinia ir nuraminti Šančių gyventojus.

Prieš keletą mėnesių, žiemos laikotarpiu, buvo pasklidusi žinia, jog Šančių teritorijoje, besimėtančios gulbių galvos, tai žmogaus elgesio pasekmė. Atlikus tyrimą, įtarimai – nepasitvirtino. Buvo sulaukta išvados, kad tai – kitų gyvūnų elgesio pasekmė.

Daugiau informacijos skaitykite: https://kauno.diena.lt/naujienos/kaunas/nusikaltimai-ir-nelaimes/kaune-sukreciantys-vaizdai-gyventojai-sniege-randa-tiketina-nukirstas-gulbiu-galvas-1013503

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content