Kauno m. Nemuno PK 2020 m. veiklos ataskaita

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno m. Nemuno PK viršininkė Jolita Dockienė ir Viešosios tvarkos valdybos Prevencijos skyriaus bendruomenės pareigūnai pristatė Panemunės, Petrašiūnų ir Šančių seniūnams, seniūnaičiams ir  bendruomenei veiklos ataskaitą už 2020 m.

Aptarti praėjusių metų rezultatai, pasidžiaugta nusikalstamumo Kauno apskr. VPK Kauno m. Nemuno PK teritorijoje mažėjimu, išaiškintais sudėtingais ir daugiaepizodžiais ikiteisminiais tyrimais, aktyvia prevencine veikla, nukreipta į nusikalstamų veikų mažėjimą, saugios aplinkos kūrimą. Esame tikri, kad praėjusiųjų metų veiklos rezultatai pasiekti bendradarbiaujant su Jumis – už tai norime padėkoti Centro, Šančių, Aleksoto, Panemunės, Petrašiūnų seniūnams, seniūnijų darbuotojams, seniūnaičiams, bendruomenių nariams, policijos rėmėjams, jauniesiems policijos rėmėjams, saugių kaimynysčių grupių nariams, Nemuno PK teritorijoje veikiančių mokymo įstaigų atstovams, socialiniams pedagogams, specialistams, socialinių paslaugų centrui, Kauno šeimos krizių centrui, Panemunės senelių globos namams. Taip pat, dėkojame visiems dalyvavusiems Kauno m. Nemuno PK atsiskaityme už 2020 metus, tai – Lietuvos Respublikos seimo nariui – policijos rėmėjui Aurelijui Verygai, Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės 2-ojo skyriaus vyriausiajai prokurorei Jurgitai Patalavičienei, Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės 4-ojo skyriaus vyriausiajai prokurorei Daivai Brudnienei, Karo policijos Kauno įgulos vadui Ramūnui Jankauskui, seniūnams, seniūnaičiams ir visiems aktyviems bendruomenės nariams ir socialiniams partneriams.

Pranešimus paruošė ir skaitė Kauno apskr. VPK Kauno m. Nemuno PK viršininkė Jolita Dockienė ir Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus vyresnioji tyrėja Rasa Zinkevičienė.

2020 m

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content