Kauno lopšeliui-darželiui „Rokutis“ įteikta aplinkosaugos garbės statulėlė ,,Gervė”

Rugsėjo 16-22 dienomis vyko ,,Europos judumo 2019″ savaitė. Judumo savaitė – puiki proga telkti bendruomenę pozityviems tikslams, priminimas sau ir kitiems apie būtinybę keisti įpročius – judėti darniai, geriau pažinti savo aplinką, tausoti gamtą, sveikiau gyventi.

Pasibaigus Europos judumo savaitei, spalio 11 d., Aplinkos ministerija, šios akcijos nacionalinė koordinatorė, išrinko judriausius akcijos dalyvius, kuriems ministras įteikė padėkas ir apdovanojimus.

Susumavus rezultatus, išrinkta, judriausia savivaldybė, valstybės institucija, mokymo įstaiga, ikimokyklinio ugdymo įstaiga, įmonė, judriausias dviratininkas ir pėstysis.

Judriausia ikimokyklinio ugdymo įstaiga išrinktas Kauno lopšelis-darželis „Rokutis“ apdovanotas už keliavimą į darželį darniomis transporto priemonėmis, varžytuves dviračiais ir paspirtukais, šiaurietiško ėjimo pamokas, netradicines mankšteles, žygį. Lopšeliui-darželiui „Rokutis“ įteiktas padėkos raštas ir aplinkosaugos garbės statulėlė ,,Gervė“, vaikučiams sąsiuviniai, spalvoti pieštukai, atšvaitai; pedagogams gertuvės.

 

 

 

 

 

 

 

Daugiau informacijos apie Europos judumo 2019 savaitę:

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content