Kauno lopšelis-darželis „Rokutis“ – judriausia ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Rugsėjo 16–22 dienomis visoje Europoje vyko „Europos judumo savaitė 2019“. Šių metų Europos judumo savaitės tema – Žingsniuokime kartu! Renginio tikslas – atkreipti dėmesį į saugų vaikščiojimą, važiavimą dviračiu, jų naudą sveikatai ir aplinkai.

„Europos judumo savaitės 2019“ renginiai vyko ir Kauno lopšelyje- darželyje „Rokutis“. Rytais mažieji buvo kviečiami į netradicines mankštas lauke, kurias vedė šokių ir kūno kultūros mokytojai. Teisingas kvėpavimas, ritmingas judesys ir linksma muzika – puikios nuotaikos šaltinis visai dienai. Antroji diena buvo „Diena be automobilio“. Bendruomenės nariai buvo pakviesti dalyvauti šioje akcijoje ir į darželį atvykti pėsčiomis ar kita alternatyvia judėjimo priemone. Daug džiaugsmo vaikams suteikė dviratukų ir paspirtukų varžybos. Vaikai mokėsi saugiai judėti, pažinti ir prisiminti kelių eismo ženklus.

Buvo organizuotos šiaurietiško ėjimo pamokėles. Ne tik vaikams, bet ir pedagogams tai buvo nauja veikla. Renginių ciklą vainikavo „Smalsučių“ ir „Nykštukų“ grupių žygis į Jiesios kraštovaizdžio draustinį, apsilankymas Rokų gimnazijos sporto aikštyne.

Džiaugu, kad po šios savaitės Aplinkos ministerija Kauno lopšeliui darželiui ,,Rokutis“suteikė ,,JUDRIAUSIOS IKIMOKYKLINĖS ĮSTAIGOS 2019“ titulą!

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content