Kauno lopšelio- darželio „ Žilvitis“ kūrybinių darbų parodėlės

„Kiekvienas vaikas yra nepakartojama kūrybinė laboratorija su nežabota fantazija, kurios skrydis nesuvaldomas“  K. Čiukovskis

Š. m. kovo 10 d.  Šančių seniūniją papuošė  Kauno lopšelio- darželio „ Žilvitis“ vaikučių ir pedagogų kūrybiniai darbai „ Pražydo pavasario gėlės“   ir karpinių paroda su vaikų grupių simboliais.

Maloniai kviečiame apsilankyti

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content