Kauno kultūros centras kviečia į šventinį lietuvių kompozitorių chorinės muzikos koncertą „Laisvės varpas“

Kauno kultūros centras kviečia į šventinį lietuvių kompozitorių chorinės muzikos koncertą „Laisvės varpas“, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai ir Romo Kalantos metams paminėti.

Ypač dabar mums reikia burtis, vienytis ir suprasti ką reiškia laisvė ir laisva Lietuva. Minėdami Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną kartu išreikšime palaikymą šiuo metu dėl savo laisvės kovojančiai Ukrainai.

Koncertas vyks kovo 11 d., 15 val. Kauno kultūros centre (Vytauto pr. 79), Didžiojoje salėje.

 Tegul laisvės varpas gaudžia plačiai ir galingai!

Koncertas – nemokamas.
Renginyje būtina dėvėti medicinines kaukes.

Plačiau su renginiu susipažinti galima čia:

Laisvės varpas | Šventinis chorinės muzikos koncertas

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content