Kauno krašto nefrologinių ligonių draugija „Kauno Gyvastis” persikėlė į naujas patalpas Vaidoto g. 115, Kaune

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kauno krašto nefrologinių ligonių draugija „Kauno Gyvastis” persikėlė į naujas patalpas adresu Vaidoto g. 115, Kaune ir paminėjo veiklos 10-metį.

Lietuvos asociacija „Gyvastis” yra savanoriška, nesiekianti pelno organizacija, įkurta 1993 m. „Gyvastis“ vienija žmones:

  • sergančius inkstų (nefrologinėmis) ligomis,
  • sergančius inkstų vėžiu,
  • gyvenančius persodintų organų (inkstų, širdies, plaučių, kepenų ar kt.) dėka ar laukiančius transplantacijos, ligonių artimuosius, medikus.

Pagrindinės „Gyvasties“ veiklos kryptys:

1) organų donorystės propagavimas;

2) pacientų interesų atstovavimas Lietuvos sveikatos apsaugos sistemoje ir tarptautiniu mastu;

3) įvairiapusė tarpusavio pagalba, pacientų ir jų artimųjų švietimas apie inkstų ligas ir jų gydymo būdus,  praktinių sveikesnės gyvensenos įgūdžių ugdymas;

4) psichologinė pagalba pacientams ir jų artimiesiems.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content