Kauno Juozo Urbšio katalikiškos pagrindinės mokyklos atstovai dalyvavo Erasmus+ projekto ,,Išradimai ir kultūrinis elgesys“ veiklose Ispanijoje

Kauno Juozo Urbšio katalikiškos pagrindinės mokyklos atstovai dalyvavo Erasmus+ projekto ,,Išradimai ir kultūrinis elgesys veiklose Ispanijoje

 

Spalio 23-27 d. Kauno Juozo Urbšio katalikiškos pagrindinės mokyklos dešimtos klasės mokinės Augustina Vepštaitė, Miglė Girdauskaitė ir anglų kalbos mokytojos Džilda Railienė, Renata Urbonavičienė, plėtros skyriaus vedėja Jurga Daubarienė dalyvavo Erasmus+ programos projekto ,,Išradimai ir kultūrinis elgesys“ mokymo ir mokymosi susitikime A Pobra do Karaminalyje, Galisijos regione, Ispanijoje. Į šį susitikimą atvyko mokiniai ir jų mokytojai iš projekte dalyvaujančių šalių (Lenkijos, Turkijos, Slovėnijos, Rumunijos, Italijos) mokyklų.

 

Projekte dalyvusių šalių mokyklų mokiniai pristatė savo paruoštus pristatymus apie naudojamus maisto saugojimo ir gaminimo būdus. Taip pat demonstravo sukurtus trumpametražius filmus apie populiarų patiekalą ar maisto gaminį šalyje.

 

Erasmus+ projekto dalyviai turėjo galimybę grožėtis nuostabais Ispanijos kraštovaizdžiais. Mokytojai ir mokiniai susipažino su Galisijos regiono istorija, lankėsi muziejuose, profesinėje mokykloje, pamatė kaip pakuojami įvairūs maisto produktai, kad išlaikytų geriausias maistines savybes. Plaukdami po Atlantano vandenyną stebėjo kaip auginamos midijos, turėjo galimybę jų paragauti.

 

Dalyviai aplankė Šv. Jokūbo katedrą Santjago de Komposteloje. Į šį miestą Šv. Jokūbo keliu (Camino de Santiago) traukia tūkstančiai piligrimų. Tiek Šv. Jokūbo kelias, kuris prasideda Prancūzijoje, tiek Santjago de Kompostelos miesto senamiestis įtraukti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.

 

Vizito metu dalyvius žavėjo ne tik Erasmus+ programos veiklos ir profesinės patirtys ar išvykos metu pamatyti objektai, įspūdį paliko ir mokinių tarpkultūrinis bendravimas ir komunikacija.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content