Kauno J. Dobkevičiaus progimnazijos mokiniai susitiko su Japonijos premjeru Shinzō Abe

Norime pasidžiaugti, kad vakar  Kauno Sugiharos namuose įvyko  istorinis Japonijos vyriausybės vadovo sutikimas.

Renginį papuošė Kauno J. Dobkevičiaus progimnazijos mokiniai, kurie labai nuoširdžiai buvo įvertinti Japonijos premjero Shinzō Abe.

Aleksoto progimnazijoje besimokantys jaunieji ambasadoriai pasveikino svečią japonų kalba ir įteikė simbolinius taikos ir tolerancijos suvenyrus: Lietuvos ir Japonijos vėliavų spalvų origami gervelių girliandas ir tautinio paveldo karpinių atviruką bei gėles.

Po vizito J. Dobkevičiaus progimazijai buvo pareikšta padėka iš Japonijos vyriausybės atstovų, Japonijos ambasados Lietuvoje, Lietuvos užsienio reikalų ministerijos, Kauno savivaldybės mero ir vicemero S.Kairio.

Labai smagu, kad Kauno J. Dobkevičiaus progimnazija su direktore Lina Viršiliene priešaky, savo organizuojama veikla įdeda didelį indėlį prie Kauno ir visos Lietuvos santykių su Japonija auginimo.

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content