Kauno daugiabučių kiemų atnaujinimo programa laukia gyventojų paraiškų

Norintys atnaujinti savo aplinką kauniečiai kviečiami dalyvauti programoje „Svajonių kiemas“. Su miesto pagalba galima įsirengti automobilių stovėjimo, sporto ar vaikų žaidimo aikšteles bei elektromobilių įkrovimo stoteles. Gyventojai paraiškas Kauno savivaldybei gali teikti ir pretenduoti į dalinį miesto finansavimą daugiabučių namų teritorijos sutvarkymui iki gegužės.

Kaip ir kiekvienais metais miestas pasirengęs padengti iki pusės visų išlaidų

Šiais metais paraiškų realizavimui iš miesto biudžeto bus skirta apie 200 tūkst. eurų

Praėjusių metų pradžioje miesto taryba pritarė programos „Svajonių kiemas“ plėtrai ir padidino galimų rangos darbų sąrašą.

Kaunas nusprendė dalinį finansavimą skirti ne tik kiemo dangų ar automobilių stovėjimo aikštelių atnaujinimui, bet ir lietaus nuotekų sistemų, teritorijos apšvietimo, dviračių stoginių bei kitų patogumų įrengimui.

Daugiabučių gyventojams, vykdantiems kompleksinius, didelės apimties kiemo tvarkymo darbus, kompensuojama ir dalis išlaidų įrengiant elektromobilių įkrovimo stoteles.

Daugiau informacijos – svajoniukiemas.kaunas.lt.

Dalyvauti „Svajonių kiemo“ programoje ir pretenduoti į dalinį miesto finansavimą gali daugiabučių namų gyventojai, bendrijos, administratoriai ar kiti įgalioti asmenys. Tam reikia daugiau kaip pusės namo gyventojų sutikimų ir parašų.

Naujų paraiškų laukiama iki balandžio 30 d. Jos priimamos Kauno savivaldybės Klientų aptarnavimo ir informavimo skyriuje (Laisvės al. 94) arba el. paštu [email protected].

Daugiau informacijos apie programą „Svajonių kiemas“ – el. paštu [email protected]. Darbo dienomis (9–11 val.) rūpimais klausimais konsultuojama ir telefonu:(8 37) 42 23 80.

Antrąjį etapą, kuriame į dar didesnę paramą pretenduos daugiabučius renovuojantys gyventojai, planuojama pradėti gegužės mėnesį.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content