Kauno autobusų ir troleibusų vairuotojai nebepriims stambių kupiūrų

    Kaune už važiavimą autobusais ir troleibusais galima atsiskaityti perkant vienkartinį bilietą iš vairuotojo arba mokant elektroninio bilieto kortele. Pastarasis būdas gerokai paprastesnis ir pigesnis.
Keleiviai, perkantys bilietą transporte, turi stengtis vairuotojui duoti tikslią pinigų sumą, atitinkančią perkamo bilieto kainą. Vairuotojas, jei neturi pakankamai pinigų atiduoti grąžą, turi teisę neparduoti vienkartinio bilieto keleiviui, ketinančiam atsiskaityti didesne nei 5 eurų nominalo kupiūra.
Tokį sprendimą priėmė Kauno miesto savivaldybės taryba, 2015 m. gruodžio 29 d. nutarusi papildyti Keleivių ir bagažo vežimo vietinio susisiekimo autobusais, troleibusais ir maršrutiniais taksi Kauno mieste taisykles.
Jei kortelės neturite, pasistenkite stoti į lipančiųjų eilutės pabaigą, kad nesudarytumėte nereikalingos spūsties. Paruoškite tikslią sumą, o jei neturite centų – duokite ne daugiau 1 euro.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content