Kauno apskrities VPK Kauno miesto Nemuno policijos komisariato 2020 metų veiklos rezultatai

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2020 m. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Nemuno policijos komisariate registruotos 1406 nusikalstamos veikos, ištirtos – 773 arba 45,7 proc.  (Lyginti su 2019 m. netikslinga, nes duomenys buvo kaip dviejų atskirų policijos įstaigų: Kauno miesto Panemunės ir Centro policijos komisariatų).

Nusikalstamos veikos, kurių per 2020 m. užregistruota daugiausiai:

  • LR BK 178 str. (“Vagystė)
  • LR BK 140 str., („Fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas“) ir LR BK 145 str. („Grasinimas nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą arba žmogaus terorizavimas“)
  • LR BK 182 str. („Sukčiavimas“)

LR BK 259 – 260 str. („Neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti“, Neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėtas disponavimas labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu“)

  • LR BK 284 str. („Viešosios tvarkos pažeidimas“)

2020 m. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Nemuno PK didėjo registruojamų vagysčių skaičius (kai tuo tarpu kituose Kauno miesto policijos komisariatuose, galimai dėl paskelbto karantino, vagysčių mažėjo). Registruota 514 vagysčių, iš jų iširtos 146 vagystės, arba 25,9 % .

Dėl smurto artimoje aplinkoje (pagal LR BK 140 str.,(„Fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas“,   145 str. („Grasinimas nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą arba žmogaus terorizavimas“)˛ registruotos 205 nusikalstamos veikos, iš jų 89  per 48 val. priimti procesiniai sprendimai, o 93 nusikalstamose veikose per 48 val. paskirtos kardomosios priemonės smurtautojams.

Dėl nusikalstamų veikų numatytų LR BK 182 str. („Sukčiavimas“) per 2020 m. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Nemuno PK registruotos 88 nusikalstamos veikos, iš jų ištirtos 48, arba 54,5%

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Nemuno policijos komisariato  pareigūnai  didelį dėmesį 2020 m. skyrė nusikalstamoms veikoms, susijusioms su neteisėtu disponavimu narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis (LR BK 259 – 260 str.). Per 2020 m. buvo registruotos 72 tokios veikos, iš jų 68 nusikalstamos veikos  ištirtos, t.y. 70,1%

Reikia pasidžiaugti, kad  pernai Kauno miesto Nemuno policijos komisariato 2 -ojo Veiklos skyriaus pareigūnai  perdavė teismui baudžiamąją byla dėl 11 sukčiavimo epizodų, kai buvo išviliojamos įvairios sumos iš senyvo amžiaus žmonių. Dažniausiai tai darydavo įkalinimo įstaigose esantys nuteistieji. Be šios bylos Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Nemuno PK 2 -ojo Veiklos skyriaus pareigūnai kitoje byloje išsiaiškino dar 14 analogiškų sukčiavimo atvejų.

2020 m. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Nemuno PK registruoti 45 viešosios tvarkos pažeidimai (2019 m. –  103), iš jų ištirti  –  45 t. y.  100%  (2019 m. ištirti 88).

Kauno apskrityje 2020 metais įvyko 21 eismo įvykis, kuriuose žuvo 23 eismo dalyviai.

Kauno apskrities VPK Kauno miesto Nemuno PK informacija.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content