Kauno apskrities moterų krizių centras Kauno miesto gyventojams teikia psichosocialinės pagalbos paslaugas

Kauno apskrities moterų krizių centras, teikdamas psichosocialinės pagalbos paslaugas Kauno miesto gyventojams,  nukentėjusiems nuo smurto artimoje aplinkoje, teikia individualias psichologo konsultacijas, socialinio darbuotojo konsultavimo, tarpininkavimo paslaugas. Pagalbos paslaugos teikiamos tiesioginiu ir nuotoliniu būdu.

Psichosocialines paslaugas finansuoja Kauno miesto savivaldybė pagal priemonę „ Psichosocialinės pagalbos paslaugos asmenims, smurtą patyrusiems ar patiriantiems artimoje aplinkoje“ sutarties Nr. SR-246

Kauno apskrities moterų krizių centro teikiama pagalba krizinėje situacijoje atsidūrusioms šeimoms ir asmenims.

Tai individualios konsultacijos:

  • psichologo,
  • teisininko,
  • šeimos konsultanto.

Vaikų ir paauglių konsultavimas:

  • psichologo,
  • socialinio pedagogo.

Tarpininkavimo paslaugos bendraujant su kitomis institucijomis.

Kauno apskrities moterų krizių centro  paslaugos, teikiamos pagal vykdomus projektus, yra nemokamos.

Specialistai ir klientai dėl papildomos informacijos ir registracijos gali skambinti:

Tel. nr. +370 37 340027, +370 67931930

Vaidoto g. 115, Kaunas

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content