Kauno apskr. VPK Kauno miesto Nemuno policijos komisariato ataskaitinis 2022 metų veiklos pristatymas

2023 m. sausio 26 d.  Kauno Maironio universitetinės gimnazijos salėje vyko Kauno apskr. VPK Kauno miesto Nemuno policijos komisariato ataskaitinis 2022 metų veiklos pristatymas, kuriame dalyvavo teritorinių: Centro, Aleksoto, Šančių, Panemunės ir Petrašiūnų seniūnai, Kauno apskr. VPK vadovybė bei kiti susirinkę svečiai, tarp kurių ir LR Seimo narys  Aurelijus Veryga, seniūnaičiai, bendruomenių atstovai.

Kauno miesto Nemuno policijos komisariato viršininkė Jolita Dockienė pristatė praėjusių metų veiklos rezultatus ir apžvelgė kriminogeninę situaciją. Bendruomenės pareigūnas Darius Joneikis pristatė bendruomenių pareigūnų komandos vykdomas prevencinės priemones ir kitas veiklas, kuriuos užtikrina saugią aplinką Kauno m. Nemuno policijos komisariato teritorijoje. Bendruomenės pareigūnas pristatė inovatyvių prevencinių priemonių naudojimą prevencinei veiklai vykdyti Nemuno PK teritorijoje- paspirtukų ir dronų naudojimą prieš neigiamus reiškinius prie mokyklų.

Kauno apskr. VPK vadovas Mindaugas Baršys padėkojo visiems pareigūnams už veiklą 2022 metais, palinkėjo siekti geriausios policijos įstaigoje Lietuvoje vardo.

Kriminalistinių tyrimų valdybos specialistas susirinkusiems svečiams pristatė bepiločius orlaivius ir kitą pažangią Kauno apskr. VPK naudojamą techniką, kuri padeda pareigūnams išaiškinti nusikalstamas veikas ir fiksuoti įvykio vietas.

Susitikimo metu Petrašiūnų seniūnė Asta Chanko  tarė sveikinimo žodį ir Aleksoto, Centro, Panemunės, Petrašiūnų ir Šančių seniūnų vardu padėkojo Nemuno policijos komisariato pareigūnams, bendruomenės pareigūnams už glaudų ir nuoširdų bendradarbiavimą, pagalbą ir saugios aplinkos kūrimą.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content