Kauniečiams – nemokamos treniruotės po atviru dangumi

„Namie ankšta – lauke daryk mankštą!“ – tokiu šūkiu kauniečius sportuoti po atviru dangumi kviečia sveikatingumo iniciatyva „IMPULS Geros sveikatos klubas“ kartu su partneriu SEB gyvybės draudimas. Nemokamos treniruotės vyksta kiekvieną ketvirtadienį, nuo 18.30 val., Nemuno saloje.
   „IMPULS Geros sveikatos klubas” gyventojams siekia priminti, kad fizinis aktyvumas nereikalauja ypatingų pastangų, o mankšta gali būti smagi ir naudinga pramoga gryname ore. Kaip ir pernai, organizatoriai siūlo rinktis įvairaus pobūdžio ir intensyvumo mankštas. Jas ves profesionalūs IMPULS treneriai. Programa parengta taip, kad joje galėtų dalyvauti įvairaus amžiaus ir fizinio pasirengimo žmonės.
   Esant blogoms oro sąlygoms (lietui, audrai) mankštos nevyks. Kaune vyksiančių treniruočių tvarkaraštį galima rasti

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content